Darmowa dostawa do paczkomatu powyżej 600zł na terenie Polski! Bezpieczne zakupy - masz 30 dni na zwrot.

KARTY MOCY  – Zapisz się na naszą Listę VIP!

Zapisz się na naszą Listę VIP i jako pierwsza(y) otrzymaj informację o starcie PRZEDSPRZEDAŻY, która rusza w poniedziałek 5.12!

Karty Mocy są moim autorskim projektem, wydanym w niewielkim, ekskluzywnym nakładzie – ze względu na ograniczoną dostępność informację o rozpoczęciu PRZEDSPRZEDAŻY wraz z linkiem do zakupu, w pierwszej kolejności otrzymają osoby zapisane na naszą Listę VIP.


Nie czekaj – zapisz się już dziś i odbierz swoją talię Kart Mocy!

W eleganckim opakowaniu znajdziesz 63 Karty Mocy ozdobione złoceniami oraz luksusowo wydany Przewodnik wraz z osobistą dedykacją i autografem.


Jeśli pragniesz:

  • łatwiej i szybciej podejmować ważne dla siebie decyzje
  • rozwinąć swoją intuicję i nauczyć się jej słuchać
  • lepiej komunikować się ze swoją Duszą
  • nauczyć się czytać znaki i symbole
  • pobudzić swoją kreatywność

Cały zestaw w promocyjnej cenie 449,99 zł

(cena regularna po zamknięciu Przedsprzedaży 539,99 zł)

Intuicja jest Twoim wrodzonym, niezawodnym kompasem, dlatego Karty Mocy stworzyłam jako narzędzie do samodzielnej pracy. Umożliwiają Twojej Duszy bezpośrednią i niezwykle klarowną komunikację z Tobą – z Twoim Wyższym Ja. Czynią to zarówno za pomocą opisów, jak i mistycznych obrazów pełnych ukrytych znaczeń i symboli. Zatem odczytuj uważnie każdą wybraną Kartę i przyglądaj jej się wnikliwie, a odnajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz. Pomogą Ci w tym opisy Kart znajdujące się w specjalnym Przewodniku, który trzymasz w rękach.

Zanim zaczniesz pracę z wyjątkowymi 63 Kartami Mocy, oczyść swój umysł. Pozbądź się myśli i sformułuj wyraźną, jasną intencję. Następnie przetasuj talię i… zaufaj wyciąganym Kartom. Twoje serce zawsze wie, co jest dla Ciebie najlepsze, a prowadzona przez nie dłoń wybierze właściwą Kartę. Nie wątp w to. Wsłuchaj się w magiczny głos Wszechświata, który nieustannie dla Ciebie śpiewa. Pamiętaj, że jesteś jego integralną częścią, a nieograniczone źródło Boskiej Mocy znajduje się w Twoim wnętrzu.

Bogini we mnie kłania się Bogini w Tobie. Bogini we mnie kłania się Bogowi w Tobie.

Z wyrazami miłości

Tamara Gonzalez Perea