Nasze motto:

„Obfitość jest Twoim naturalnym stanem!”

W każdym momencie swojego życia zasługujesz na pełną obfitość, jaką ma dla Ciebie Wszechświat. Wystarczy po nią sięgnąć: zamknij oczy, wyciągnij ręce i wyślij w przestrzeń właściwą intencję: “Jestem pełnią obfitości – w każdym momencie przyciągam obfitość do swojego życia!”. 

Laparica, to więcej niż sklep, to wyjątkowe miejsce stworzone z miłością i myślą o Tobie, które będzie Cię wspierać w procesie manifestacji pełni obfitości w Twoim życiu. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do tego, żeby każdego dnia otaczać się pięknem. Barwne stroje, biżuterię, a także to co przyda Ci się do Twoich codziennych rytuałów, medytacji czy ceremonii, ale też wtedy, kiedy chcesz po prostu dobrze się poczuć, podnieść swoją energię oraz wibracje, otworzyć swoje serce i ducha na miłość. Znajdziesz u nas Kryształowe Czaszki, kadzidła Palo Santo zbierane wyłącznie z naturalnie zmarłych drzew, czy pęczki białej szałwi, oraz dodatki inspirowane kulturami świata i ręcznie robioną biżuterię z naturalnych minerałów i kamieni szlachetnych. Ponieważ obfitość nieustannie wzrasta, tak samo sklep Laparica będzie się sukcesywnie powiększać i rozszerzać o kolejne perełki – po to, żeby łatwiej i przyjemniej było Ci podróżować ścieżkami do dobrostanu, który jest Twoim naturalnym Domem.

Kim jestem?

Nazywam się Tamara Gonzalez Perea. Moją misją od lat jest pokazać Ci, że obfitość to nie wyśniony luksus, ale Twój naturalny stan. Stan, na który zasługujesz i do którego zawsze masz dostęp. W moich żyłach płynie krew moich słowiańskich przodków i południowoamerykańskich szamanek. Przez ponad 10 lat prowadziłam bloga o modzie i stylu życia MacademianGirl.com, którego w 2020 roku przekształciłam w portal o rozwoju osobistym i duchowości TamaraGonzalezPerea.com. Na co dzień prowadzę Kręgi Kobiet, ceremonie i sesje indywidualne, pracuję z Enneagramem, Ustawieniami Systemowymi i takimi technikami psychologicznymi, jak praca z Wewnętrznym Dzieckiem, Ego oraz praca z przekonaniami. Nieustannie szkolę się i zdobywam wiedzę pod okiem najlepszych specjalistów w kraju i za granicą. Sklep Laparica stworzyłam, żeby wesprzeć Cię w bardziej świadomym i piękniejszym życiu,w którym każdy dzień może być wypełniony najwyższymi wibracjami, totalną miłością, błogością i pełną obfitością.