Darmowa dostawa do paczkomatu powyżej 600zł na terenie Polski! Bezpieczne zakupy - masz 30 dni na zwrot.

Karty Mocy – autorski projekt Tamary Gonzalez Perea. Zamów swój zestaw już dziś!

Czym są Karty Mocy i dlaczego chciałaś stworzyć własną talię kart?

Tamara Gonzalez Perea: Karty Mocy powstały jako przedłużenie mojej wieloletniej pracy z kartami, jako narzędzie do łączenia się z Duszą, intuicją, podświadomością – jakkolwiek to nazwiemy. Uwielbiam pracować z Kartami, ponieważ są doskonałym wyrazicielem tego, co potrzebujemy usłyszeć lub zrozumieć w danej chwili. Innym powodem było to, że nie mogłam znaleźć dla siebie idealnej talii. Jestem osobą, do której bardzo przemawiają obrazy i w wielu taliach są one zbyt ubogie. Zdarzało się też, że do kart nie było dołączonego przewodnika albo samych kart było za mało – zazwyczaj jest ich około 40 w talii. Poczułam, że potrzebuję narzędzia, które będzie rozbudowane zarówno w sferze wizualnej, jak i tekstowej i które będzie stymulujące w łączeniu się z intuicją i Duszą. Karty Mocy mają aż 63 Karty i są bogato zdobione obrazami o symbolicznym, magiczno-mistycznym znaczeniu. W zestawie jest też Przewodnik, w którym zawarte są pytania. Znajdziemy w nim też dodatkowe możliwości interpretacji kart. Przewodnik jest doskonałym uzupełnieniem, jak i również ważną częścią pracy z kartami. Gorąco zachęcam, żeby z niego korzystać na równi z Kartami! 

Na czym opiera się praca z kartami? 

TGP: Praca z Kartami polega na tym, że siadamy do nich z intencją – czyli tematem, pytaniem, sprawą, którą chcemy zobaczyć w autentycznym świetle i tasujemy je, prosząc Karty o odpowiedź. Tak naprawdę prosimy o odpowiedź naszą Duszę, intuicję, podświadomość.  Karty są wyłącznie narzędziem przekazującym odpowiedzi w pracy z tymi obszarami. Zawsze żartuję, że nieważne, czy pracujemy z kartami, runami czy wróżymy z fusów – to kwestia narzędzia. Karty są natomiast doskonałe pod tym względem, że zawierają mnóstwo czytelnych symboli i słów kluczy.  Praca z Kartami Mocy jest klarowna nawet dla osób, które nie miały wcześniej styczności z żadnymi kartami wyroczni (ang. oracle deck) i tych, które chcą zbudować lub jeszcze bardziej rozwinąć więź ze swoją intuicją. Oczywiście dokładny opis tego, jak pracować z Kartami znajduje się w Przewodniku dołączonym do zestawu. 

Na rynku dostępne są różne wydania kart, tzw. „kart wyroczni” (ang. ’oracle deck’’), dlaczego zdecydowałaś się akurat na taką formę?

TGP: Wybrałam oracle deck, czyli karty wyroczni, a nie np. karty tarota, dlatego że praca z nimi nie wymaga żadnego przygotowania ani wiedzy. Żeby z nimi pracować wystarczy intencja, chęć, gotowość i odrobina spokojnego czasu dla siebie. Z Kartami Mocy można pracować samodzielnie, jak i rozkładać je innym osobom, np. jeśli prowadzisz działalność coachingową, czy mentoringową. Możesz z nich korzystać podczas kręgów, sesji terapeutycznych, warsztatów, jeśli pracujesz z klientami. Ja od ponad roku pracuję z moją roboczą talią Kart Mocy, są obecne na każdym warsztacie i kręgu w Laparica Concept. Dzięki temu mogłam sprawdzić, jaki jest ich odbiór i widzę, jak piękne przynoszą wskazówki. Wszyscy podkreślają, że karty zawsze mówią prawdę. Dlatego, że nasza Dusza zawsze mówi prawdę. Nawet, gdy komuś ciężko w pierwszej chwili przyjąć ich przekaz, po zapoznaniu się z opisem w Przewodniku i pracą z dodatkowymi pytaniami, wszystko staje się jasne! Głęboko czuję, że Karty Mocy są narzędziem, które pochodzi bezpośrednio od Źródła Miłości i Światła. Są darem, który miałam zaszczyt wydać wnieść do świata, żeby każdy kto czuje, że chce nimi pracować mógł głębiej łączyć się ze swoją intuicją i porozumiewać ze sobą i swoją Duszą.

Co wchodzi w skład Kart Mocy?

TGP: W skład Kart Mocy wchodzi talia 63 bogato ilustrowanych Kart ze złoconymi brzegami i opisami oraz przewodnik w okładce z ekologicznej skóry, z pięknie zdobioną, tłoczoną obwolutą. Wymarzyłam sobie, żeby wyglądał jak księga magii lub księga starożytnej wiedzy. Zestaw znajduje się w zapinanym na magnes pudełku, dzięki czemu jest bardzo poręczny w obsłudze i przechowywaniu. Długim procesem było znalezienie miejsca, gdzie możliwe będzie zrealizowanie książeczki w wybranym przeze mnie formacie, niemniej wszystko w Kartach jest dopieszczone – złocenia, barwy… Obcowanie z nimi jest czystą przyjemnością. Zależało mi, żeby praca z Kartami Mocy była mistycznym, magicznym doświadczeniem. Karty są zaproszeniem do podróży w głąb siebie, do miejsca, gdzie za pomocą symboli, obrazów i słów kluczy, komunikuje się z Tobą Twoja Dusza! 

Jak wyglądał proces powstawania Kart Mocy?

TGP: Do dnia wydania kart, ten proces trwał trzy i pół roku. Karty Mocy po prostu do mnie przyszły. Pewnego razu obudziłam się w środku nocy i spłynęła na mnie nazwa i lista Kart. Poczułam i zobaczyłam, co dokładnie ma na nich być. Wiedziałam, że muszę to stworzyć! Wiedziałam też, że do tej pięknej misji potrzebuję partnera, który zajmie się oprawą graficzną. Odezwałam się zatem do mojej koleżanki, Kasi Herman, która jest utalentowaną artystką po ASP i maluje przepiękne duchowe obrazy i mandale. Wspólnie pracowałyśmy wiele miesięcy. Karty były wiele razy pogłębiane, dodawałyśmy do nich kolejne warstwy symboli. Ja tworzyłam koncepcje i opisy, po czym wspólnie z Kasią omawiałyśmy ilustracje. Opisy Kart, które znajdziesz w Przewodniku przyszły dokładnie tak samo, jak pomysł na Karty. To był dla mnie czysty przekaz ze Źródła.  

Gdzie można kupić Karty Mocy?

TGP: Karty Mocy można kupić w moim sklepie www.Laparica.com.