Darmowa dostawa do paczkomatu powyżej 600zł na terenie Polski! Bezpieczne zakupy - masz 30 dni na zwrot.

Naturalne kadzidełka – co najlepiej wybrać i jak się do tego przygotować?

Wspaniałe, piękne Perły! Czy kiedykolwiek stosowałyście techniki oczyszczania siebie i Waszej przestrzeni z negatywnej energii? Jeżeli nie robiłyście tego do tej pory to zapraszam Was do realizacji wspaniałej metody poprawiającej nastrój i rozładowującej stres. Wszelkie naturalne kadzidełka o cudownych zapachach, wdychanie olejków eterycznych, przebywanie obok palącej się białej szałwii czy Palo Santo sprawią, że będziemy odprężone. Oczyszczanie dymem naszej sypialni, biura i ulubionych miejsc w których przebywamy na co dzień zlikwiduje ciężar dnia codziennego. Czy macie moje kochane tak samo jak większość innych Kobiet żyjących w niedoczasie, wiecznym pędzie i godzeniu wielu obowiązków na raz, że czujecie trudność związaną z oddychaniem i ucisk w klatce piersiowej? Jeżeli tak to zatrzymajcie się na chwilę i zaufajcie relaksowi w okadzonej przestrzeni. Każdy dąży do odczuwania pozytywnych emocji i pielęgnowania w sobie poczucia spokoju, bystrości umysłu i podążania za bardzo ważną intuicją. Warto w każdej trudnej sytuacji postawić sobie samej czoła i wzmocnić siebie. Okadzanie Białą Szałwią, przebywanie wśród kadzideł sprzyja wyciszeniu i medytacji.

Jak pracować z kadzidłami?

Nie możemy zapomnieć o talerzyku lub podstawce na których będziemy mogły trzymać bezpiecznie kadzidło. Okadzając wnętrze zwróćmy uwagę na to, jak mocno pali się dym. Jeżeli jest on słaby i co chwile gaśnie oznacza to, że mamy bardzo zanieczyszczoną przestrzeń. Ten zaś który się pali intensywnie jest znakiem pozytywnym i świadczy o tym, że nie ma za dużo zablokowanych energii wokół nas. Możemy przejść się spokojnie po wszystkich kątach naszego mieszkania kręcąc białą szałwią w lewo tworząc kółka. Po spaleniu całej gałązki otwieramy okna po to, aby cały dym wyleciał z naszego mieszkania. Przestrzeń stanie się czyta, wyraźna i oczyszczona. W trakcie odpalania kadzidła oddychajcie i otaczajcie się czekającym na Was dobrem i spokojem. Warto zaprosić do siebie takie radosne i wspaniałe doświadczenie. Poza białą szałwią polecam Palo Santo, o którym opowiem Wam za chwilę więcej. Warto jednak nie zapominać także o takich codziennych rytuałach jakimi są naturalne kadzidła o różnych zapachach we własnym zaciszu domowym. Wzmocnią one zarówno medytację jak i praktykę uprawiania jogi. Jaki jest Twój ulubiony zapach kadzidła i jak się czujesz po takim rytuale?

Czym możemy okadzać mieszkanie i na co kadzidła wpływają?

Biała szałwia jest zarówno przeciwdrobnoustrojowa jak i przeciwbakteryjna. Usuwa ona wszelkie patogeny, a nawet wszelakie owady. Pozwala ona zachować jasność myślenia i pozbyć się doskwierających traum związanych z przeszłością. Często poprawia ona nastrój lecząc takie zaburzenia jak słabe samopoczucie, depresja czy lęki. Biała szałwia aktywuje też niektóre receptory i obszary w mózgu zmniejszając stres. Dzięki niej dużo lepiej nam się śpi i mamy wzmocnioną intuicję, a także dużo lepsze funkcje poznawcze. Szałwia ma długą historię stosowania w medycynie egipskiej, rzymskiej i greckiej, a także w tradycjach uzdrawiania rdzennych Amerykanów.

Czy słyszałyście o Palo Santo? Jest to wspaniałe drzewo pochodzące z Peru, Ekwadoru, a także innych krajów Ameryki Południowej. Rośnie ono w lasach tropikalnych i oznacza ,,święte drewno”. Już od tysięcy lat zarówno drewno jak i żywica tego magicznego i cudownego drzewa pomaga w leczeniu wszelkich bólów i stresów. Idealnie przyda nam się także na okres letni kiedy zaczną pojawiać się pierwsze komary. Dym skutecznie odstrasza nie tylko te męczące owady, ale także mrówki i muchy. A to wszystko za sprawą substancji o nazwie limonen, który nie tylko ma właściwości owadobójcze ale likwiduje bóle głowy, gardła. Jak widać naturalne kadzidła wpływają na nasze zmysły, atmosferę, regulując nasz nastrój.

Olejki i kadzidełka zapachowe to jest to!

Opowiem Wam kilka słów także o olejkach, które rewelacyjnie wpłyną na nasze samopoczucie. Można stosować je na wiele sposobów, zarówno do wanny, jak i dyfuzora do aromaterapii. Lawenda to mój ulubiony zapach. Pomaga w stresie, bólu i pomaga zasypiać. Olejek z drzewa herbacianego pomaga na trądzik, grzybicę stóp. Olejek miętowy pomoże zwalczyć zmęczenie i będzie wspierał pamięć. Eukaliptus zaś złagodzi zatkany nos a cytrynowy złagodzi nudności.

W sklepie internetowym laparica.com znajdziecie nie tylko zestawy białej szałwii, ale także macie możliwość zamówienia drewienek Palo Santo z dedykowaną intencją, pęczek eukaliptusa, rozmarynu i lawendy!

Zapraszam Was gorąco do tej relaksującej podróży!