Darmowa dostawa do paczkomatu powyżej 600zł na terenie Polski! Bezpieczne zakupy - masz 30 dni na zwrot.

Jak pracować z kryształem górskim? Dlaczego dodaje nam energii i redukuje stres?

Moje drogie wspaniałe Perły, wiem jak często jesteście zabiegane, macie mnóstwo obowiązków na głowie. Z dumą, rewelacyjnie łączycie ze sobą godzenie wszelkich ważnych tematów takich jak dbanie o dom, wychowywanie dzieci,  prowadzenie biznesów. Jesteście wyjątkowe! I będę Wam to powtarzała jeszcze wiele razy. Znalazłam minerał, kryształ o wyjątkowej magicznej mocy i zachęcam Was do pracy z nim lub przebywania obok niego na co dzień. Wspaniałe właściwości kryształu górskiego zostały docenione już w czasach starożytności. Co więcej, możemy znaleźć wiele jego kolorystycznych odmian. Każda z Was powinna posiadać przy sobie talizman, który wspaniale odpręży, ustabilizuje ciśnienie krwi, a także oczyści zmącony pędem dnia umysł. Dzięki temu będziecie częściej uśmiechnięte i szybciej zaśniecie w nocy. Jakość dobrego snu jest bardzo ważna, aby organizm mógł się szybko zregenerować. Do tego jego piękny połysk będzie wspaniale harmonizował z wnętrzem Waszej sypialni lub idealnie zaprezentuje się w formie biżuterii. Zafascynował mnie ten kamień szlachetny, dlatego chcę się z Wami podzielić moją wiedzą o nim

Kryształ górski prosto z greckiego Olimpu

Moje Boginie – czy wiedziałyście o tym, że najpiękniejsze okazy kryształu górskiego możemy znaleźć w Brazylii, na Madagaskarze i w Alpach? Obecnie możecie spotkać na swojej drodze pełno przepięknych figurek w kształtach różnych zwierząt, okrągłej kuli lub piramidy z ostro zakończonym stożkiem. Osobiście noszę biżuterię wykonaną z kryształu górskiego i polecam ją wszystkim moim najbliższym znajomym. Idealnie podkreśla urodę w szczególności brunetek i świetnie komponuje się z opaloną skórą. Przenieśmy się wyobraźnią do czasów starogreckiej kultury mykeńskiej. Co jest fascynujące to fakt, że już wtedy Grecy myśleli, że kawałki kryształu górskiego to kawałki lodu, które głęboko pod ziemią zostały zamrożone i nie mogą się stopić. Już wtedy wiele osób pracowało z wyrzeźbionymi kryształowymi kulami – próbując przewidywać przyszłość. Mamy wiele różnych odmian kryształu górskiego: przepiękny fioletowy ametyst, żółty cytryn, brązowy kwarc dymny czy kwarc różowy odpowiedzialny za nasze uczucia. Jego cudowna struktura jest twarda i mocno wytrzymała!

Na co wpływa kryształ górski i jak nam pomaga?

Kryształ ten wspaniale wpływa na naszą energię, mocno ją wzmacniając. Świetny kamień jeżeli chcemy wyostrzyć wyobraźnię. Warto zabrać go ze sobą w trakcie uprawiania jogi lub medytacji. W naszym ciele mamy dużo przyblokowanych obszarów, dlatego praca z wahadłem zrobionym z kryształu górskiego odblokuje zablokowane miejsca i sprawi, że będzie lepszy przepływ energii przez całe nasze ciało. Warto używać kwarc do pracy w połączeniu z innymi minerałami niezależnie od ich koloru i właściwości. Zarówno noszenie go na sobie, jak i medytacja z nim w pełni otwiera umysł i serce! Jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich Was którzy przeżywają wciąż wspomnienia związane z trudnym dzieciństwem lub mają żal do partnera po nieudanych związkach. Oczyszcza on praktycznie całą aurę i rezonuje z nami mocno! Pomaga znaleźć odpowiedź na pytania, ułatwiając rozwiązywanie problemów. Dodatkowo aktywuje czakrę korony, redukując stres. Przekonajcie się o tym same otwierając na pozytywne wibracje kryształu górskiego!

Jak pracować z kryształem górskim?

Żeby praca z nim była bardziej owocna, warto go wcześniej zaprogramować. Rekomenduję pracę z większymi bryłkami, a kupując minerał polecam korzystać przede wszystkim ze sprawdzonego źródła. Im bardziej jest przezroczysty i posiada czysty środek nie zmącony przebarwieniami, tym lepsza emisja energii. Aby go oczyścić zamieśćmy go w szklance z rozpuszczoną dużą ilością soli. Możemy kryształ zostawić tak na noc. Po czym myjemy go strumieniem zimnej wody przez około 5 minut. Nasz minerał jest czysty i możemy śmiało wystawić go na dwie godziny na słońce. Taki nagrzany kamień wspaniale sprawdzi się do medytacji i odpoczynku. Przykładamy go do serca lub trzymamy w lewej dłoni przy okazji oddychając spokojnie i skupiając się na oddechu. Większość osób czuje po kilku minutach odprężenie i błogi spokój. Stajemy się bardziej pewni siebie i swoich pozytywnych myśli.

Boginie, regularna praca z takim minerałem zniweluje Wam przewlekłe zmęczenie i rozdrażnienie. Wzmocni mocno Waszą wytrzymałość fizyczną i psychiczną, a przecież każda z Was chce czuć się dobrze! Polecam Wam sprawdzoną przeze mnie metodę jaką jest wspaniały czas z kryształem górskim w wannie z olejkami eterycznymi, świecami. Już wkrótce w moim sklepie laparica.com będziecie miały okazję kupić dużo cudownych nowości! Pomyślcie trochę o sobie, rozpieszczajcie się. Zafundujcie sobie chwilę przerwy. Takie podejście sprawi, że będziecie bardziej wydajniejsze. Czasami warto zrobić krok wstecz, aby potem z intensywną siłą móc zrobić prawdziwy i spektakularny krok do przodu. Kryształ górski jest prawdziwym Darem Natury i trzeba go doceniać.

Kochajmy kryształ górski i pracujmy z nim na co dzień gdyż:

#możemy pogłębić dzięki nim praktykę medytacji

#ułatwi znalezienie odpowiedzi na pytania i rozwiąże nasz problem

#wzmocni intencję i dobra energia do nas szybko wróci

#podniesie naszą świadomość i wzmocni intuicję

#zredukuje stres i obniży ciśnienie

W moim sklepie laparica.com znajdziecie niepowtarzalną kryształową czaszkę ręcznie rzeźbioną, a także kuripe z kryształem górskim. Zapraszam Was gorąco do owocnych zakupów!