Darmowa dostawa do paczkomatu powyżej 600zł na terenie Polski! Bezpieczne zakupy - masz 30 dni na zwrot.

Wyzwól energię kobiecą na Majówkę! Sprawdź ile jest w Tobie pierwiastka żeńskiego?

Moje kochane, kolorowe Boginie! Już teraz możecie zadbać o swoją kobiecość i jeszcze mocniej podkręcić żeńską energię w sobie. Poczujcie do siebie miłość, wdzięczność i radość. Zwłaszcza, że długi weekend majowy przed Wami. To jest Wasz czas! Odpocznijcie po swojemu w taki sposób, w jaki lubicie najbardziej. Sprawcie sobie przyjemność i obudźcie wewnątrz prawdziwą Boginię roztaczając wokół siebie prawdziwy czar. Czy wiedziałyście o tym moje Perły, że żeńska energia bardzo mocno różni się od męskiej? Nasza energia to przede wszystkim spokój, miłość a także akceptacja i zadowolenie z siebie. Jakie mam dla Was porady, aby jeszcze bardziej wzmocnić w sobie pierwiastek żeński?

Spotkaj się z przyjaciółką lub w babskim gronie

Spędzaj wolny czas z innymi kobietami, które tak samo jak Ty tryskają pozytywną energią i nakręcają Ciebie do działania, życząc Tobie jak najlepiej. W towarzystwie innych wspaniałych Pań bliskich Twojemu sercu i nadających na tych samych falach jeszcze mocniej naładujesz się energetycznie i zachowasz równowagę. Musisz jednak unikać tematów związanych z ciągłym narzekaniem, sianem plotek i obmawianiem negatywnie innych. Takie momenty nie wpłyną na Ciebie dobrze. Spędźcie wspaniale czas, kupcie sobie kwiatki pachnące do wazonu, pójdźcie na wspólne zakupy związane z odzieżą lub kosmetykami, spacerujcie po lesie, wypijcie dobrą kawę. Korzystajcie z pozytywnej aury i zespolenia z Matką Naturą, która obdarza nas pachnącymi kwiatami i endorfinami wirującymi w powietrzu.

Zajrzyj na www.MocAfrodyty.pl i sprawdź aktualne wydarzenia!

Nic nie rób i oczyść swój umysł z zamętu

Znam wiele kobiet, które mają wyrzuty sumienia jak nic nie robią i czują, że to czas stracony. Ciągle muszą gonić i nie są w stanie się na chwilę zatrzymać i skupić na swoich myślach i potrzebach. Jeżeli spróbujesz spędzić jeden dzień nic nie robiąc, zobaczysz jak mocno następnego dnia będziesz wydajna i Twoje baterie bardzo mocno naładują się. Tego dnia możesz otulić się w miękki kocyk, poleżeć i popatrzeć w sufit lub na ulubiony obraz. Twoje oczy odpoczną, krew zacznie w żyłach wolnej krążyć, możesz też przy okazji poćwiczyć oddychanie, aby dotlenić organizm od stóp do głów. Zapal sobie swoją ulubioną aromatyczną świecę, wymocz nogi w letniej wodzie, zrób sobie maseczkę na twarz i naturalną maseczkę na włosy. Poczujesz się świeża i odprężona.

Żywiołem kobiety jest woda – kąpiel mocno odpręży

Mężczyźni wolą szybki prysznic, a kobiety uwielbiają kąpiele. To jest ich królestwo. Pamiętaj, że z kąpieli możesz moja Boginio uczynić prawdziwy rytuał. Wystarczy, że dosypiesz do wanny soli z morza martwego, olejków zapachowych lub rozpuścisz naturalną kulę. Ja bardzo mocno polecam ekstrakt z borowiny, która w dużych ilościach w formie naturalnych złóż występuje w Kołobrzegu. Dzięki temu Twoja skóra będzie miękka i odprężona. Można również postawić ulubione świece i poleżeć w ciszy i spokoju. Taka kąpiel i zatrzymanie się na chwile w wolnym czasie jest bardzo mocno wskazane.

Yin i Yang – sprawdź ile masz w sobie pierwiastka żeńskiego, a ile męskiego?

Każda kobieta ma różne cechy charakteru i inną osobowość. W jednej z Was odkryjecie więcej pierwiastka żeńskiego, a w innej więcej męskiego. Energie te przenikają się tworząc harmonijną całość. Kobieta działa na zasadzie swojego wewnętrznego głosu, intuicji, podświadomości. Cechy żeńskie to wspaniała mądrość i racjonalność, których warto słuchać na co dzień. Męska energia to przede wszystkim nastawienie na działanie, na spełnianie się i realizację wszelkich celów. Kobieta daje impuls, a mężczyzna działa.

Jeżeli czujesz, że chcesz podkręcić swoje kobiece wibracje jeszcze mocniej i poprzebywać w towarzystwie wspaniałych kobiet posłuchaj o kręgach mocy jakie realizuję dla Ciebie i napisz do mnie: